Награђени ученици за Савиндан 2019

На дан школске славе – Светог Саве, 27.01.2019.године, награђени су ученици Средње школе у Новој Вароши, за освојена републичка и окружна места на такмичењима, за освојена места на конкурсима, за прва места на школским литерарним и ликовним конкурсима, за допринос у раду Ученичког парламента, за одличан успех и примерно владање без иједног изостанка у претходној школској години, и за учешће у припреми и реализацији програма за школску славу током школовања.

• Филип Дробњаковић, 4/2, освојено 2.место на окружном такмичењу из математике и учешће на државном такмичењу из математике у школској 2017/18.години.
  • Ученик је награђен и за учешће у програму за школску славу ( хор и рецитал).
  • Милица Шапоњић, 4/2, освојено 3.место на окружном такмичењу из историје у школској 2017/18.години, освојено 1.место на школском литерарном конкурсу на тему „ Симболи Светосавља“, и учешће у програму за школску славу ( хор и рецитал).
  • Жарко Топаловић, 4/2, учешће у програму за школску славу ( хор и рецитал).
  • Драгослава Ковачевић, 4/2, освојено 3.место на окружном такмичењу из Српског језика и језичке културе у школској 2017/18.години, и учешће у програму за школску славу
  • ( хор и рецитал).
  • Давид Батаковић, 4/3 за учешће у програму за школску славу ( хор и рецитал).
  • Михаило Стојановић, 4/4 за учешће у програму за школску славу ( хор и рецитал)
  • Сенид Паљевац, 4/3 за учешће у програму за школску славу (хор и рецитал)
  • Вуле Мандић, 4/4 за учешће у програму за школску славу ( хор и рецитал).
  • Алекса Јелић, 4/4, за похвалу на Међународном такмичењу“Кенгур“ у школској 2017/18.години
  • Јусо Џановић, 4/1, освојено 3.место на окружном такмишењу у стоном тенису у школској 2018/19.години.
  • Катарина Куртић,4/2, за учешће у програму за школску славу( хор и рецитал)
  • Јелена Стојић, 3/2, освојено 3.место на окружном такмичењу из српског језика и језичке културе и пласман на републичко такмичење у школској 2017/18.години
  • Јана Јелић, 2/2, освојено 2.место на окружном такмичењу из Српског језика и језичке културе у школској 2017/18.години, за освојено 3.место на НИС – овој олимпијади у знању руског језика, за 2.место на окружном такмичењу из Књижевне олимпијаде у школској 2017/18.години.
  • Ана Поповић, 2/2, освојено 3.место на окружним такмичењима из физике и математике у школској 2017/18.години.
  • Тамара Шапоњић,4/1, за допринос у раду Ученичког парламента
  • Јован Васиљевић, 3/3, ученик који у току школске 2017/18.године није направио ниједан изостанак.