Нижу се успеси варошких средњошколаца

На конкурсу који је расписало Министарство просвете заједно са Амбасадом Француске и Француским институтом на тему „Сви заједно за родну равноправност“ на коме су учествовали сви средњошколци Србије, а све у циљу борбе против родних стереотипа и насиља над женама,награђени су ученици Средње школе из Нове Вароши, ЛУКА ШАПОЊИЋ, ученик II2, и БЕЛМА БЕЋИРАГИЋ, ученица II1. Ученици су за свој ангажман (ликовни рад, песма, композиција за клавир) добили вредне награде (књиге, мајице), као и Захвалнице од стране Министарства просвете.

Због пандемије није организована свечана додела награда у Министарству просвете, као што је првобитно планирано, већ су награде и Захвалнице прослеђене на адресу школе.

Ментор и кординатор овим ученицима је Садија Башовић, професор француског језика, а техничку подршку око слања радова је пружио, Ђорђе Василић, професор информатике у овој школи.
ЧЕСТИТАМО НАГРАЂЕНИМ УЧЕНИЦИМА!