Јана Јелић, ученица генерације

На Наставничком већу Средње школе у Новој Вароши, донета је једногласна одлука о избору ученика генерације за период од 2017/18. до 2020/21.године.

Јана Јелић, ученица природно-математичког смера, је према Правилнику о бодовању ученика генерације, освојила 520 бодова за многобројна окружена, републичка, и међународни такмичења.

Највише признања и награда је освојила из руског језика, али је освајала награде и из математике и српског језика.

Јана Јелић ће добити и похвалницу најбољем ученику Фондације престолонаследника Александра за образовање која се традиционално, сваке године, додељује најбољем ученику.

Честитамо Јани на успешно завршеном школовању и желимо јој пуно успеха у даљем раду и школовању.