Јавни позив за доделу признања и награда

Министар просвете, науке и технолошког развоја упућује јавни позив свим заинтересованим образовно – васпитним установама, струковним удружењима, заједницама школа, универзитетима, образовно – научним институцијама, другим правним и физичким лицима да поднесу пријаве за доделу признања и награда за постигнуте доприносе у области просвете, науке и технолошког развоја у Републици Србији.

Министарство просвете, науке и технолошког развоја додељује признања и награде за доприносе остварене у току календарске 2021. године.

Право да буду предложени за доделу признања и награда имају:

• ученици основних школа
  • ученици средњих школа
  • студенти свих нивоа студија
  • запослени у предшколским установама, основним и средњим школама, школама са домом ученика и високошколским установама
  • запослени у научно – истраживачким установама
  • установе (предшколске, основне и средње школе, школе са домом ученика, високошколске установе, установе ученичког и студентског стандарда, научно – истраживачке установе)
  • стручна друштва и заједнице школа
  • струковнa удружењa
  • аутори стручних и научних дела из области образовања и васпитања
  • остали појединци и институције који учествују у формалном и неформалном образовању и својим ангажовањем доприносе развоју образовања и васпитања , науке и технолошког развоја (новинари, медији, привредна друштва, издавачке организације, фондови, задужбине и други).

Више детаља у приложеном документу или на овој страници

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab