Одржане прве радионице у оквиру пројекта „Учимо и живомо демократију и људска права у школама“

Бранка Ракоњац, директорка школе, и Стана Матовић Цупара, педагошкиња школе, одржале су прве радионице ученицима у оквиру пројекта „ Учимо и живимо демократију и људска права ушколама“ који спроводи Ужички центар за права детета и Амбасада Америке у Србији.

Директорка школе је одржала две радионице у одељењу 2/4, образовни профил Електромонтер мрежа и постројења и Електричар, а теме које су реализоване јесу Дискриминација и Дигитално насиље.

Педагошкиња школе је одржала две радионице Ученичком парламенту Средње школе, на тему Стереотипа и предрасуда и Дискриминације.

Ученици су учествовали у групном раду, дискусији, изради пројеката. За радионице је обезбеђен материјал и освежење за ученике, које је финансирао Ужички центар за права детета уз подршку  Амбасаде Сједињених Америчких Држава у Београду.

Ученицима су теме занимљиве, живо су учествовали у реализацији радионица, помагали, дискутовали, износили закључке.  О раду најбоље сведоче фотографије.