Успеси наших ученика и професора – француски језик и књижевност

Департман за француски језик и књижевност у Нишу је доделио прву награду у категорији „Цртеж“ Лани Пурић, ученици трећег разреда гимназије, и трећу награду у категорији „Књижевни текст“ Андреи Шапоњић, ученици четвртог разреда гимназије.

На конкурсу „Мој колаж говори француски“ у организацији Катедре за романистику, ФИЛУМ- а у Крагујевцу, Лана Пурић и Мајда Хаџимуртезић, ученице трећег разреда гимназије, су освојиле друго место, тема: Артур Рембо “ Самогласници“.

Честитамо ученицама на успеху, и професорки француског језика Садији Башовић на труду и залагању у раду са ученицама!

Друштво библиотекара Србије је похвалило рад наше школске библиотеке поводом обележавања Националног дана књиге, под слоганом “ Читајмо гласно“. Честитамо професорки Садији Башовић и њеној библиотечкој секцији на успешно реализованом програму.