Додела диплома 2022/23.

Говор директорке школе поводом доделе диплома, 16.јуна 2023.године

Ове четири године нису биле нимало лаке, налазили смо се пред разним изазовима, проналазили решења, и настављали даље.

Жао ми је што је корона утицала  на то да вас нисам упознала  у довољној  мери, што је утицала и да се ви мање дружите у школи, али, ево нас, опет, хвала богу, сви смо на окупу.

Хвала вам што сте  указали поверење овој школи и  овим професорима, учили смо и ми од вас као и ви од нас, помагали смо једни другима, тобож се љутили и замерали, а сви мислили на све вас, иако то сигурнио није изгледало увек тако.  И само са једним циљем, да вас припремимо за ове дане, ове који су управо дошли.

Честитам вам на завршеном школовању, верујем да ћете изабрати за себе најбољи пут, не брините и ако не буде све једноставно и лако, знајте да ћете имати и нашу подршку, као и подршку својих најближих.

Пред вама је нови живот, нова познанства, нови градови, нови људи. Са чврстом и јаком вером сви страхови нестају и сви су путеви проходни. Радујте се животу, откријте свету своје таленте, своја знања и своју храброст да овај свет учините бољим и за нас када остаримо, и за вас и вашу децу.