Матурско вече, генерација 2019/20 – 2022/23.

Матурско вече је организовано 15.јуна 20123.године у хотелу „Језеро“, са почетком у 20 часова.

Због лоших временских прилика и велике количине падаваина, први пут је отказана шетња матураната од Градске библиотеке до Дома културе.

Матурској вечери је присуствовало 103 ученика и 24 професора.

Директорка је поздравила матуранте следећим речима:

У име свих запослених у Средњој школи, у име професора који су вечарас са нама, и оних који нису присутни, поздрављам све матуранте и честитам на успешно завршеном школовању.

Знам да сте једва чекали да завршите школу и да изађете из ње, али , како време буде одмицало, верујте ми, највише ћете се сећати школских догодовштина, забаве, дружења, задатака. Молим вас да у тим успоменама заувек остану ваше одељењске старешине које су много тога урадиле за вас. Поздравимо их једним снажним аплаузом.

Вама, драги матуранти,желим да кроз живот идете храбро, са пуно стрпљења у остваривању својих снова. Не заустављајте се на препрекама, већ верујте у своју снагу и своје циљеве.

Ништа није недостижно уколико истински желимо.