Литерарни конкурс поводом Дана школе

Поводом новоустановљеног Дана школе, 27. септембра, Средња школа Нова Варош расписује литерарни конкурс. Теме конкурса су:

1. Личност једног професора – моја трајна инспирација
  2. Школа у којој узрастају и ум и душа
  3. Моја школа или како је све почело

Позивају се ученици свих разреда да учествују на конкурсу посвећеном првом Дану школе. Литерарна форма је слободна: радови могу бити поетски, прозни или драмски. Мејл-адреса на коју се шаљу радови: elvirahadzic@hotmail.com. Рад мора бити откуцан у Ворду, ћирилицом, и потписан шифром, а у самом мејлу ученик пише своје податке: име и презиме, одељење, име и презиме ментора. Рок за слање је 17. 9. 2023. године. По завршеном року, радове прегледају и оцењују професорке српског језика и књижевности, а затим се радови дешифрују. Најбољи међу њима биће проглашени на свечаној академији 27. 9. 2023. године.

Директорка школе,

Бранка Ракоњац